REZERVUOKITE

 

 

PRAMOGOS IR SVEIKATINGUMO PASLAUGOS

 

Druskininkai garsėja savo nuostabia, švaria gamta, neabejotinai efektyviomis gydymo paslaugomis, muziejais, istorinėmis vietomis, architektūriniais paminklais bei laisvalaikio veiklų įvairove.

 

Sudarytos idealios sąlygos aktyviam poilsiui – kelionėms pėsčiomis, dviračiais ar vandeniu. Miestas pritraukia daug poilsiautojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Čia vyksta aktyvi kultūrinė, edukacinė ir kitokia veikla. Kurorto salėse nuolat rengiami koncertai, spektakliai, parodos, susitikimai, poilsio vakarai. Miestą puošia daugybė skulptūrų.

 

Mieste yra 9 sanatorijos, 3 šventyklos, miesto kapinės, daug poilsio centrų, viešoji biblioteka, poliklinika, Druskininkų centrinė ligoninė, paštas, parkai, vandens parkas, uždara slidinėjimo trasa veikianti visus metus. Druskininkų teritorijoje nėra stambių pramonės objektų, todėl oras ir vanduo čia ypatingai švarus. Didžiausias kurorto turtas - mineralinio vandens šaltiniai bei gydomasis purvas. Jų pagalba efektyviai gydomos sanarių, stuburo, kvėpavimo, širdies ir kraujotakos, nervų ir kitos ligos.

Druskininkai siūlo gausybę laisvalaikio pramogų, tereikia žinoti ko iš tikrųjų nori. Nesvarbu, norėsite atgaivinti sielą ar atgauti sveikatą – Druskininkų kurortas suteiks Jums viską, ko širdis geidžia.

 

MŪSŲ DRAUGAI: